Brit Care Almak Doğru Bir Seçim Mi?

merhaba herkese bu günlerde inşallah artık bir kedi sahipleneceğim barınaktan.2aydır petlebi kullanıcısıyım her türlü mama görüşlerini okudum bozita alacaktım fakat tükenmiş ve hala stoklar yenilenmedi onun yerine brit care crazy yavru tavuklu kedi maması ekledim sepetime sizce doğru bir seçim mi?Brit care hakkında da çok güzel şeyler okudum çünkü

9 CEVAP

KedimVar

Sorunun tarihine de bakın cevap vermeden önce ;)

dollfacepersian

Kesinlikle doğru seçim. Ben de hakkında bir çok araştırma yaptım. Yabancı sitesini okudum,Türkiye temsilcisiyle konuştum vs.Kesinlikle çok güzel bir mama. Hipoalerjenik,et kaynağı güzel,zararlı(alerjen) tahıllar içermiyor,doğal yollarla korunuyor. Tahıllı ve tahılsız seçenekleri var. Ben Acana Pasifica'dan Brit Care'e geçeceğim bu ay sonu. Yaş mamasını kullanıyorum. O da çok kaliteli. Tavsiye ederim:)
Bozita hakkında çok bilgim yok. İçerğini inceledim sadece zararlı tahıllar içermesi beni rahatsız etti. Onun dışında et kaynağı iyi diyorlar. Bence Brit Care Bozita'dan çok daha iyi bir mama.

Mama seçiminizi beğendim. Malzeme ve kum seçimi yaptınız mı acaba?
Birde kedi bakımı vs. hakkında herhangi bir sorunuz olursa cevaplamayı isterim

Brit profesyonel seri bir mamadır rahatlıkla alabilirsin

georgestaub

Orijene gücünüz yetmiyorsa, orijenin arkasından brit care gelir :)

Çok teşekkür ederim acaba mesaj atsam kedi bakımı vs hakkında konuşabilir miyiz ?

dollfacepersian

Tabi ki bilgim yettiğince yardımcı olmayı çok isterim:)

tika_waylan

Brit Care'in yas mamasini aldim ben de. Yas mamanin icerigi temiz kuru mamasi icin de guzel seyler soyluyorlar.
Ben Pro Plan-Acana, Pro Plan - Orijen kullaniyorum ama ileride Brit Care'e gecebilirim cok sık mama degistirme istemedigim icin simdilik boyle devam ediyorum ama kesinlikle icerigini en begendigim mamalardan.
Barinaktan kedi sahiplenmeniz cok guzel, saglikla buyutun.

Teşekkür ederimm

serden

Kizim hamileyken yavru kedi mamasi olarak Brit Care denedim fakat cok fazla verim alamadim o mamadan. Tanelerinin yavru kedi mamasina gore buyuk ve sert olmasindan dolayi kedim zor bitirmisti o mamayi.