Acil Kedimin Göz Sorunu

mhtpyldz

Kedimin gözü eve geldigimde böyleydi veterinere gittim görme kaybi yok ama daha once basina gelmis olan var mi ? Vet antibiyotik yapti serum verdi ve gözüne damla yapti . genel olarak istahinda anormal bi durum yok - kizginlik döneminde .

8 CEVAP

mhtpyldz

Epey goygoy dönmüş :) sanırım bu soruda foto atamamktan tekrar sormustum kedim iyi çok şükür tedavi oldu :) teşekkürler ciddi cevap yazan arkadaşlara :)

patili

ben tarihe bakmadım cvpladım konuyu ona ne dicez :( :(
aglıyorum şuan sdfs

kedilikizzz

:)))) ya hahaha :)))

patili

zehrabebek üyesi; mutlu edin falan ne alaka? kedi sahibi konu açmış ne yapmam lazım diyor. mutlu edin geçer nedir? saçmalamayın artık.

patili

bir sürü konuda aynı cvbı yazmışsın üstelik

yasement

4 ay oncesini stalklamis.d

zehrabebek

olur öyle siz onu mutlu edin yeter

patili

konu sahibi senin soruna gelince fotograf olamadıgı için gözün durumunu göremiyorum. görseydim çok iyi olurdu ama her hauçlukarda işine yarayacak 2 ürün önericem. onu her gün düzenli sürmelisin kedinin gözüne.
1.si teramicyn (göz merhemi olanı)
2.si tobrex göz damlası. (her gün sabah akşam bu göz damlasını gözlerinin içine 2şer damla damlatıp her iki gözü de ayrı pamuklar yardımıyla sil. yumuşak makyaj pamugun varsa onunla sil. ama bir gözü sildiğin pamukla diğer gözü silme enfeksiyon geçiş yapar. sonra ardından da teramiycin i sürmelisin gözünün pınar kısmından sürüp hafifçe içine dogru acıtmadan sürmelisin. bir haftada bayagı farkediyor gözün saglıgı