Kısırlaştırma

arkadaşım kısırlaştırma günah diye tutturdu.Kediler konuşamıyor diye böyle yapmamalıymışız ve insanlarla karşılaştırıyor kedileri.Ben diyorum kısırlaştırma sağlıklı ömrü uzuyor onların insanlar gibi annelik duygusu yok tamam çiftleşiriz doğurur en fazla 1 ay bakar sonra naparsa yapsın asıl bu günah ama bir türlü anlatamadım ve onun da bir kedisi var 8 aylık nasıl ikna edebilirim?

1 CEVAP

dollfacepersian

Dinen nesli tükenmekte olmayan hayvanların kısırlaştırmasında sorun yok diye biliyorum. Birde şunu baştan sona okuyun lütfen. Konu hakkında da bir madde var.https://onedio.com/haber/kedi-ve-kopekleri-kisirlastirmak-istemeyen-insanlarin-savundugu-14-sebep-688548