Golosi Kedi Maması

rubim

golosi kedi maması kullanan var mı acaba kedileriniz severek yiyormu ve bir zararı yada ne gibi fayaları var

3 CEVAP

Biz kullanıyoruz, golosi İndoor sterilizzati somonlu ve pirinçli olanı seviyor bizimki. Bu evde yaşayan kısırlaştırılmış kediler için özel bir mama siz de kedinize uygun mama bakabilrisiniz. Genel olarak golosinin bütün mamalarında düşük magnezyum oranı var buda ilerde oluşabilecek böbrek problemleri açısından sağlıklı. Biz memnunuz, bugüne kadar da bir sıkıntı yaşamadık tavsiye ederim

Tomris

Golosi kedi manası iyi ama matisse yi incelemenizi oneririm.

Golosi iyidir, candır. Hatta kendisinden yüksek fiyata satılan birçok mamaya göre daha kaliteli içeriğe, besin dengesine sahiptir. Tavsiye edilir