İyi Bir Mamamı?

milodelisi

Merhaba, bu konu hakkında 3. açışım gailba:) Sokak hayvanları için Mito alacağım, ama **********nın hiçbir ürününe güvenmiyorum, özellikle bonaciboya. O nedenle çok almak istemedim. Görüşleriniz neler mito için? Alternetif olarak ne verebilirim? Bir haftadır ciğer-tavuk-makarna-balık veriyorum, onlar için çok sağlıklı değil ishal oluyorlar önümüz kış:( Görüşlerinizi almak istedim. Şimdiden sağolunn:)

8 CEVAP

reflex -friskies-lavital-golosi

milodelisi

Hepsinden 1'er kilo alıp karıştırıp versem bir zararı dokunurmu? Midelerini bozarmı çok? Teşekkürler ayrıca:)

çok zararı olmaz da neden böyle bir şey yapıyorsunuz

milodelisi

Hepsinin değerleri farklı ve karıştırsam vitamin değeri daha fazla olursa kışta dirençleri daha iyi olur diye düşünmüştüm. Gerek yok derseniz normal birini kullanalım.

gerek yok herhangi birini kullanabilirsiniz

Puppy730

Bonacibo bizi mahvetti :( Tüm vücudu yara oldu oğlumun, tekrar Acanaya geçtik.

Bütçeniz ne kadar

milodelisi

Gönlüm isterki Proplan gibi mamalarla besleyim alamıyorum ne yazık kı, 15 kiloya en fazla 80-100 verebilirim.