Sıcak Su Torbası

milodelisi

Merhaba:) Evimde kullanılmayan sıcak su torbaları çok, sokak hayvanlarında indirmeyi, hepsini sabah-akşam değiştirmeyi düşünüyorum. Fakat hava çok soğuk, akşam değiştirdikten sonra sabaha kadar buz olur. Gece -4 e iniyor oturduğum bölge. İçindeki su donacağı için sıcak su yerine buzun üzerinde yatmış olacaklar diye düşünüp umudumu kestim. Geceliyinde sokak hem çok soğuk hemde ıssız, çıkamıyoruz istesek bile. O nedenle battaniye kullanacağım gailba ama görüşlerinizi almak istedim bu konuda? Sokaktaki canları sıcak tutmak için kkullandığınız şeyler neler? Teşekkrler:)

4 CEVAP

Badems

Ben yaptigim yuvalarin icine polar ve kalin kumaslar koyuyorum kat kat. Disi da hepsinin straforlu ve kalin cuval posetleriyle kapli oldugu icin soguk gecirmiyor. Ama siz direkt yere koymaktan bahsediyorsunuz sanirim dogru mu anladim

Battaniye, polar vesaire ıslanıyor. Islak şekilde üstüne yatınca özellikle yavru ve yaşlılara çok zarar verebiliyor. Rüzgar gelmesini engelleyecek bir kedi/köpek evi yeterlidir bence. Diğer şekilde kaş yaparken göz çıkarıyoruz ne yazık ki :/

hazalsenol

Kutuların içine polar koyuyorum ben de :)

milodelisi

Etrafı kalın iinsaar posetiyle kapı. Tahtadan. Yerede değmiyor. Polar yapacağız herhalde bizde:)