Kedim Tuvaletini Kapatmıyor

fatos0101

kedm tuvaletini kapatmıyor neden olabilr bilgisi olan var mı

3 CEVAP

Queeninannesi

Annesi öğretmemiştir büyük ihtimalle

cavittttttt

kumu az geliyor olabilir biraz daha kum ekleyip deneyin kapatır muhtemelen eğer kapatmazsa arkadaşında dediği gibi annesi öğretmemiş olabilir

tika_waylan

Benimmi 6 ayligi gecti pek kapatmiyor valla yapacak bit sey yok. Kakayi kapatamiyit cisi kapatiyor kimi zaman kumu cok koydum az koydum fark etmedi kum degistirdim gene vok farketmedi.
Ama Eczacibasi Pisi Pisiden hiic memnun kalmadim onda hic kapatmiyor bir de dogru duzgun topaklanmiyor.
Kumla da alakasi var aslinfa ama aylardit dogry duzgun kum bulamadim bazi kumlarda kapatiyor (quick ince taneli)