Sokak Canları İçin Uygun Bir Mama Öneriniz Var Mı?

nuranaydin

sokak canları için uygun bir mama öneriniz var mı?

9 CEVAP

cavittttttt

bono cibo kullanabilirsiniz fiyatı da uygun

Golosi ve bonacibo olabilir

fuattt

Bonacibo ideal.

Selin_and_Sans

Ben enjoy kullanıyorum

Samuel

Biz kedimiz için jr. proplan alıyoruz. Aldığımız paketten sokaktaki kedileri de besliyoruz. Ayrı bi mama almadık hiç onlar için.

Gofretsla

Bonacibo,golosi olabilir ya da Küche mucho Mito olabilir gayet iyi mamalardır

Gofretsla

Bonacibo,golosi olabilir ya da Küche mucho Mito olabilir gayet iyi mamalardır

Gofretsla

market mamasıd ALABİLİRSİNİZ AMA İÇİNİZ SİNMEZSE KUCHO,MICHO,MITO VE BONACIBO ARASINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ GOLOSİ,LAVİTAL DE OLABİLİR

Gofretsla

http://mochaningunlugu.site123.me burada detaylı bilgi vermişim:) bakabilirsiniz