Muhabbet Kusum Disi Mi Erkek Mi?

Petpet

Merhaba yeni bir muhabbet kusu aldim :) Daha kucuk sanirim bi kac aylik fakat cinsiyetini pek cozemedik acaba bilen biri disi mi erkek mi yardimci olabilir mi

5 CEVAP

ilanekle

O daha minik olduğundan cinsiyeti belli olmaz büyüdükçe rengi degişir burnunun . Bizde de aynısı oldu.

merebi

Erkek

corcx

Mor veya yakınlarında bir renkse erkek olur. beyaz veya beyazımsı renklerse dişidir(yavrular için). Kızgınlığa geldiği zamanlar erkeklerin burnu maviye dişilerin burnu kahverengiye döner

Mamyhilal

Dişi sanki

aycacetin2472

Erkek