Kızgınlık

hazalsenol

Altı buçuk aylık erkek kedim kızgınlığa girdi. Ben yanına gidince ağlamaları artıyor ancak abim yanında olunca daha az ağlıyor. Kızgınlıkta insanda cinsiyet ayrımı yapabiliyorlar mı?( kedim bana daha düşkündü)

14 CEVAP

dollfacepersian

Hormon iğnesi kansere neden oluyor diye duymuştum.. Ayrıca olmasa hormonları baskılamanın iyi bir şey olmadığını düşünüyorum. Bence en iyi kısırlaştırmak

hazalsenol

Kısırlaştırdık zaten bugün teşekkürler :)

hazalsenol

Teşekkür ederiz gayet iyi oğlum :) kızgınlıktayken kısırlaştırmıştık anında kızgınlığı da geçti

Queeninannesi

Kızgınlıkta olmasa bile cinsiyet ayrımı yapıyorlar. Benim kızımda eşime çok düşkün :D onun yanından ayrılmıyo bana hiç yüz vermiyo. Sizinkide büyük ihtimalle öyledir bir an önce kısırlaştırın bence

hazalsenol

Randevusunu aldık iki güne kısırlaştıracağız

İsterseniz kısırlaştırın isterseniz de bir bir hormon var kızgınlığı baskılıyor 1 yıl rahat edersiniz en az size kalmış

hazalsenol

Ahmet Bey kedimizi çiftleştirmek için eş bulmak çok çok zor . Apartmanım da anlayışlı bir apartman değil ailelerine karşı. O yüzden kısırlaştırmak daha mantıklı gibi hormona göre. Siz ne dersiniz?

tika_waylan

O hormon erkek kedilere oluyor mu? Benimki de 6 aylik erkek henuz kizginliga girmedi. Ama hemen kisirlastiramiyacagim cunku burnunda sorun var anestezi zarar verebilirmis Allah korusun kedimi kaybedebilirmisim bile ama kizginliga girerse el mahkum kisirlastiracagim anestezi az uygulanan bir yontemle arastirip ama o zamana kadar hormon gibi bir sey olsa cok iyi olirdu ama erkek kedi icin yok saniyordum.

tika_waylan

Ben de disi kedilere gecirtmek icin bir ilac gibi bir sey veriyorlar diye biliyordum ama o hormon ignesi mi degil mi bilmiyorum.

aycacetin2472

Bncede hormonlarla oynanmasın. Daha sonra ciddi rahatsizliklara neden olabilir

pinarcaya

Geçmiş olsun. Benimki de bu cumartesi kisirlastirilacak. Nasıl şu anda kendiniz? Biraz bahseder mısınız ameliyattan sonraki halinden...

Badems

Gecmis olsun, durumlar nasil ?

inci_kedi

Çok geçmiş olsun:)

hazalsenol

Teşekkür ederiz :)