Köpeğimin Üşümemesi İçin

beraemre

arkadaşlar köpeğimi bahçede besliyorum ve yüksek rakımlı bir yerde olduğumdan kış aylarında - li dereceleri görüyoruz. köpeğim alman öoban köpeği, çok üşüeceğini zannetmiyorum ama geçen titrediğini ve soğuk havalarda halsiz oldupunu gördüm. üşümemesi in bir kıyafet almam naısl olur, veya başka neler yapabilirim

6 CEVAP

Kulubesine güzel bir yatak olabilir kıyafet de olur ama üzerinde pek istemeyebilir parçalar onun yerine pattaniye örtebilirsin ama onuda girip çıkarken ıslatma riski ve sabit duran bir köpek ise sorun yok örter sabah da kaldırırsın.. istersen altlığını saman yap oda sağlam olur

ebrarnur22

Kıyafet alırsqn daha çok üşür eve al bence

beraemre

evet alırsam bahçeye çıkamaz çünkü gir çık yaparsa ev mahvolur. evde kalırsada sıkıntıdan patlar çok hareketli yerinde duramayan bir köpek. sürekli eşeleme oynama zıplama peşinde. kıyafet neden daha çok üşütüyüor ki

Gofretsla

KÖPEK KQAZAKLARINA PARA VERMEKTENSE YETİŞKİNSE İNSAN KAZAĞI GİYDİREBİLİRSİNİZ DAha kalın alma imkanınız olabilir ama türkiyede kazıklanmamaınızı öneririm bir kıyafete 100 tl vermektense yurtdışından önerrim size önerebileceğim site mınınthebox.com çok uygun fiyata evcil hayvan kıyafetleri var ara sıra sıcak su torbasını klübesine koyabilirsiniz

tika_waylan

Pati temizligi icin bir urun vardi yeni gelistirmis temiz suyla temizliyor kopegin patilerini cok cok soguk olursa geceleri onunla temizleyip bir de kuru sampuanla silip eve alabilirsiniz cok oyuncu duramaz sıkılır diyorsaniz gunduz hemen bahceye birakirsiniz zaten kosup oyanyip isinir bir de kllubesine sicak su torbasi battaniye falan koyarsaniz. Kiyafet giymeyi tercih ederse kopek yagmurlugundan kazagina kadar o kadar cici guzel seyler var ki ama alip da bosa gitmesin paraniz eski bir kazak tshirtle once bir deneseniz sanki daha iyi olur gibi geldi. Bizim akrabimizin Alman Coban kopegi de yaz kis bahcede duruyordu klubesi de cok guzeldi hic bir problemi olmadi ama cok cok soguk bir yer sayilmazdi onlarin kaldigi il hic eve alismamisti ama eger yasadiginiz yer cok soguksa ustu kapali balkon, teras gibi bir yerde uyusa gece daha mi iyi olur sanki bilemedim.

beraemre

yaşadığım yer çok soğuk değil ama bazen bakıyorum yuvaya girmek istemiyor kar yağışına rağmen gezip dolaşmak istiyor. benim de içim el vermiyor ıslanmasına çamurlanmasına. o yüzden kar yağdığında bağlıyorum bu sefer de yuvasına girmiyor kar ın altında uyukluyor mecburan bırakıyorum. hani çok gezdiğinden onu en kötü ıslaktan koruyabilecek bir şey mi giydirsem diye düşündüm. en iyisi sizin dediğiniz gibi eski bir kazakla deneme yapmak.