Kısırlaştırma

patisu35

4 aylık kediye sahibim kediler ne zaman kızgınlık geçiir ve ne zaman kısırlaştırmam gerekir acaba

3 CEVAP

Queeninannesi

Şu an çok küçük dişiyse 7-8 aylık olduğunda kısırlaştırın o zaman kızgınlığa başlıycaktır

patisu35

teşekkür ederim :)

hazalsenol

Benim kedim erkek 6.5 aylık ve dün kısırlaştırdık. Veterinerler zaten önce kontrol ediyor uygun değilse kısırlaştırmıyorlar. Dişi kediler kızgınlıkta kısırlaştırılamıyor bu arada ancak erkek kedide böyle bir şart yok