Köpeğimi Tuvalet İçin Balkona Nasıl Alıştırabilirim

serry

5 yaşında cockerim var. aşırı soguk ve yağmurlu havalarda dışarı çıkmak yerine balkona yaptırmayı düşünüyorum nasıl alıştırabilirim

3 CEVAP

Gofretsla

5 YAŞINDA yetişkin bir köpekten söz ediyorsunuz eğer 5 yıldır birlikteyseniz asla alışmaz soğuk ve yağmurlu olması önemli değil bence kendi kazaklarınızdan giydirebilirsiniz ya da köpeklere özel kazaklar mevcut türkiyede pahalı ama size yurtdışından güvenle alabileceğeniz bir site söyleyeyeim mınınthebox.com üstelik ayakkabı da alarak köpekğinizin ayaklarının üşümesini önleyebilirsiniz balkona yaptırmak iyi bir fikir degiğl milyonlarca ürün mevcut köpek sırt çantası alıp sıçak su şişesi(kaynar su içinde) yas da sıcak su torbasıyla köpeğinizi sıcak tutabilirsiniz hem hayvanın düzeni bozulur hem de kış bittiğinde birdaha dışarı alışmaz k kemikleşmiş tavırları yetişkin köpeklerde kırmak ZORDUR ASLA BALKONA YAPTIRMAYIBIZ BENİMDE 5.5 AYLIK BİR COCKERIM VAR 15 GÜN SONRA 6 AYLIK OLACAK BEN BİLE BU SOĞUKTA ÇIKARIYORUM SIRTINA SICAK SU ŞİŞESİ BAĞLIYORUM ÜZERİNE KAZAK GİYİYOR BİRDE PATİKLERİRNİ GİYİYOR OH mıs vallahi HİÇ ÜŞÜMÜYOR

serry

benim bebeklikten kalma montum var onu giydiriyorum tam oluyor:) yine de ıslandığında üşüyordur diye endişe ettiğimden balkon daha güvenli geldi bana. suyu da sevmiyor:) sıcak su torbası fikrini düşünebilirim bahsettiğiniz siteye bakacağım teşekkürler:)

Gofretsla

Rica Ederim ne demek:)..