Davranis

buddyy

Kopegim benden cok uzaklasti , nedenini de bilmiyorum bir gun copten bisey yedigni gordum veq cok yuksek bir sesle ona bagirdim , o gunden sonra bana cok souk davraniyor, 2ncisi geziye ciktim tasmasini cektim bir kadin sevmeye geldi kopegi ne bakiyorum kopek beni tanimiyor benle alaksi yok gibi hic boyle yapmazdi cagirdimda gelirdi hemen, HAYIR komutunu cok iyi bilirdi simdi hicbirsey takmiyor lutfen yardim edin ne olacak boyle

2 CEVAP

Beyazincir

???

patili

küsmüş size. taviz verirseniz her fırsatta aynı tavrı dergiler.sevdiği birşeyi yapın ama yumuşak ve pişman bir tavırla değil. yürüyüşe çıkartın mesela seviyosa. düzelir.