Kopegımın Cınsı Nedır Yardım Edersenz Sevınırım

gumus2016

1 aylık almıstım terıer cınsı dedıler akvaryumcudan kopeklerı vardı cok bende sectımbı tane karnesı asıları oluyo hele devam edıyor.yanlız kopegımı gorenler terıer degıl sokak kopegı dedıler k sorun degıl benım ıcın gercekten terıer cınsı olabılır mı yada nasıl cınsı olabıılır baska yrdım edersenız sevınırım

2 CEVAP

Terrier olma ihtimali düşük. Bana çoban köpeği kırması gibi geldi. Büyük veya orta ırk olur diye düşünüyorum. Çok güzel bir yavru, burası kesin. Uzun ömürler dilerim.

Havanese_Siri

jack russel terrier kırması bence