Köpek İdrar Problemi

samual

Arkadaşlar 45 günlük bir köpeğim var. son bir haftadır çişini yaparken zorlanıyor gibi. ve çok sık işiyor. öyle ki bazen 5dakika da 3 kere falan az az ve çok sık işiyor sebebi ne olabilir ?

3 CEVAP

Daha kasları tam olarak gelişmediği için ayakta çiş yaparken zor durur ve katın kasları da henüz oturmadığı için günde belki 15 20 defa bile yapar. Ağrılır bir durum olursa tekrar konuşuruz

samual

sağol hocam ilgin için üşenmeyip her sorunuma yanıt yazmaya çalışıyosun

rica ederim . elimden geldiğince her soruya yanı vermeye çalışıyorum bazen göremiyorum o zaman da mesaj atabilirsiniz