Mama Markası

gulklcsln

Merhaba benim ankara kedim var biraz huysuz mama seçen bi kedi royal canin mama yiyordu normalde bi ara bulamayınca başka mamalar denedim affininity brekkies delice diye bi mama buldum çok sevdi ama ben iyi bi mamamı bilmiyorum eğer iyiyse vermeye devam edeceğim değilse eski manasına döneceğiz yardım edebilir misiniz

3 CEVAP

Gofretsla

%8 et ürünü,tahıllar,%4 bezelye mi? Bu nasıl bir mama? Berbat üzeri bir mama bir kere goody adlı mama bile %25 et içeriyor düşününki goody berbattır.royal caninde çok kötüdür. Proplan hillsde KÖTÜDÜR!!! Lütfen acana, profine,brit care,N&D,orijenin manalarına bakın ve bu mamalar dışında hiçbir mamayı almayın umarım bu değersiz mamanın 20 KİLOSUNA 200 TL VERMEMİŞSİNİZDİR. FİYAT SİZİ ALDATMASIN.lütfen mamanizi acilen değiştirin

dollfacepersian

Dediğiniz mama markasını ilk defa duydum. O yüzden bilgim yok.
Birde benim çok beğendiğim bir markanın seçiçi kediler için özel maması var. Tahılsız ve kaliteli bir mama. Adı Brit Care Coco. Denemenizi öneririm

Badems

Ben de ilk defa duydum bu mamayı. Bence eğer seçici ise küçük paketlerde deneme paketleri var ilgili markaların sitelerinden talep ettiğinizde yolluyorlar. Öyle ilerleyebilirsiniz hangisin, severse ondan almaya başlarsınız.