Antalya Da Kedi Traşı

gulklcsln

Kedi mi antalya da nerede traş ettirebilirim bilen biri yardımcı olabilir mi bir de ne kadar ücreti?.. traş ettirmem gerekiyor tüyleri aşırı uzadı

2 CEVAP

dollfacepersian

Bir iran kedisi sahibi olarak söylüyorum ki kedinizi asla tıraş ettirmeyin. Ben bir kez ettirdim hâlâ ceremesini çekiyorum. Aylar olmasına rağmen tüyleri eski haline dönemedi.
Şunu lütfen okuyun.
https://sevgilikopegim.com/2015/03/08/kedi-ve-kopeklerde-tuylerin-tras-edilmesi/

Badems

Benim kedimin tüyleri yürürken yere değiyor. Ben üstünden makasla kısaltıyorum. Asla kestirmeyin zaten bu onları kötü anlamda etkiliyor. Kaldı ki kış ayında kedi traş mı ettirilir ? Yaz olsa anlayabilirim de, zaten sıcak hissetmeleri gerekiyor şu an.