Yalova Kayıp Kedi İlanı

LaziBozo

ARKADASLAR KEDIMIZ VANILYA BUGÜN YALOVADA KAYBOLDU. GORENLERIN YA DA EVE ALANLARIN AILE ILE ILETISIME GECMESI COK ONEMLI!! Lutfen yardimci olun..
Iletisim: [email protected] ya da fotograftaki telefon numarasi

8 CEVAP

Duman14

İnşAllah kısa sürede bulunur

Bulut_kedi

İnşallah en kısa zamanda kedinize kavuşursunuz...

Patim3453

Çok üzüldüm inşallah yavrucak ailesine çabucak kavuşur :((

balinannesi

İnşallah en kısa sürede kavuşursunuz yavrunuza... :(

LaziBozo

Herkese tesekkurler arkadaslar .. Kedimiz hala yok. Ilani esinize dostunuza dagitsaniz sosyal medya hesaplarinizda paylassaniz cok iyi olurdu

nildogcat

@dybhayvan.dostlari diye bir hesap var instagram da onlara atarsanız paylaşırlar

doktorgenc

inşallah bulursun açelya.

LaziBozo

Tesekkur ederiz , biz de oyle umuyoruz..