Lütfen Yardımcı Olun!!

Duman14

Evim 2 katlı üst kat kedi için biraz soğuk hasta oluyor alt katı ful ona bırakıyoruz merdiven geçidini kapatıyoruz sabahları çıkıyor ama sadece gece kapatıyoruz yinede yanımıza gelmek istiyor ama uyumuyor da yatağımda da yatabilir izin veriyorum benimle uyusa yatağım sıcak ama uyumuyor sadece yukarda tepinmek istiyor ne yapabilirim izin vermelimiyim hasta olmasından korkuyorız

5 CEVAP

Gofretsla

Daha çok minik onun için onu yanınıza alın 1-2,saat içerisinde uyuyacak tır

Patim3453

Öncelikle kedinizde çok tatlı... inşallah hep mutlu olur duman kedicik...zaten kediniz küçük olduğu için biraz oyun oynadıktan sonra yorulup uyumak isteyecektir işte siz de o zaman onu yanınıza alabilir yada kediler için satılan yataklardan alabilirsiniz sağlıklı günler dilerim...

Gofretsla

merhaba siz kedinize haftada 1 yaş mama veriyormuşsunuz. adult vermemelisiniz adult yetişkinler için olan yaş mamdır aldığınız markanın kıtten ya da junıor olmasına dikkat edin. kesinlikle yetişkin yaş maması vermeyin sevgilerimle

Duman14

Yaş mamayı ödül maması olaral veriyoruz bir tanıdıktan yardım aldık adultu iştahla yedi şuan 3,5 aylık biraz daha mı beklemeliyiz kitten yedirdik ilk aylarında ama artık büyüdü fotoğraf sizi yanlıltmasın küçüklük hali o

Badems

3.5 aylık kedi yavrudur. 1 yaşından sonra erişkin denilebilir. Şu an iyi beslenmesi gerekiyor yavru kedi mamaları bunu tamamlar. Hiçbir şekilde adult mama vermeyin.