Arabada Kediyle Nasıl Yolculuk Yapabilirim??

Duman14

Daha demin bir soru gördüm yolculukla ilgili seneye taşınacağımız için bu aralar sık sık eskişehire gidiyoruz genellikle günübirlik gidiyoruz ama sabah 6 civarı çkıp gece 1-2 geldiğimiz oluyor o zaman kediye bakabilecek yakın bir akrabamız yok araba kendimizin olduğu için rahat bir şekilde götürebilriim hatta kafesinden de çıkarabilirim ailem rahatsız olmaz fakat tuvalet ve yem işini nasıl yapabilirim yani tavsiyesi olan var mı molalara duruyoruz zaten ama kedinin tuvaletinin geldiğini falan nasıl anlıcam elimizde kedi bebekler için bir tuvalet bezi tarzı bir şey var kafesine koyarım onu yani bulaşmaz etrafa sonrada atarım diye düşündüm ama kafese yapması gerektiğini nasıl anlıcak yaptığı kafesdede durmaz zaten aklında bir çözüm olan var mı???

5 CEVAP

Badems

Günübirlik çıktığınız yerlere kediyi götürmenize gerek yok. 2-3 günlük yokluklarda düşünebilirsiniz bunu. Sık sık hayvanı kafese koyup götürmek strese sokar

Queeninannesi

Günübirlik gidiyorsanız evde kalması onun için daha rahat olucaktır. Ama yinede götürmeniz gerekiyorsa tuvaletini kesinlikle alın bez felan işe yaramıycaktır ayrıca zaten çok korkucaktır seslerden benim kedim çok korkuyo bi kaç kere yolculuk yaptık o yüzden korkudan tuvaletini yapmaz bile belki. Tuvaletini kesinlikle almalısınız

tika_waylan

Haftasonu yolculuk yapacagim, kediyi evde birakacagim cunku yolculuklar kediler icin stresli oluyor.
2 gunden fazla olsa tamam ama gunu birlik icin gerek yok.
Bir kac kap su birakmak lazim olur da dusururse susuz kalmasin ve yiyecegi miktarda mama. Varsa bir akraba arkadasa anahtar birakip sevip oynamasi ve kumunu temizlemesini isteyebilirsiniz. Ama mumkun degilse de 1-2 gunden bir sey olmaz diye biliyorum. Ben simdiye kadar sadece bir gunlugune evde biraktim ve bir sorun olmadi.

Kittylover

Kutulari var.

felisbertaa

Evet tuvalet kabı alabilirsiniz yanınıza