Hayvanlarin Satilmasi

Kittylover

Arkadaslar diger sitekerde gordugum kadariyla hayvanlari satan bircok insan var ve bu sitedede ilan veren arkadaslar takip etmediginden ilanlarini , hayvanlar obur sitelerden aliniyor.Lutfen ilanlaromizi kontrol edelim...

2 CEVAP

tika_waylan

O zaman #satinalmasahiplen diyoruz. Neden ucretsiz sahiplenmek varken para vermek ister ki insan o paraya kac tane kedi kopek doyurulur. Ormanlara atilan kopekler var acliktan birbirini parcaliyorbonlarbo haldeyken para verip kedi almayi dogru bulmuyorum

felisbertaa

#satınalmasahiplen