Tavuk Suyu Zararlı Mı ?

samual

Selam 2 aylık yavru bi köpeğim var yeni mamasını beğenmeyip yemeyince, tavuk suyuyla ıslatıp veriyordum o şekilde yiyiyordu. Fakat zararlı olabilceğini hiç düşünmedim. Bugün dışkısını çok yumuşak yaptı neredeyse ishal gibi. Bunun sebebi tavuk suyu mudur ya da başka bi sebebi mi var ? Tehlikeli bi durum mudur hemen veterinere götürmelimiyim ?

3 CEVAP

samual

Taste of the wild

Gofretsla

Çok iyi bir markadır. Sakın vazgeçmeyin.3 aylıktan büyük olmalı onu içebilmesi için. Ama sık sık vermeyin hatta ayda 1-2 kez.birde eski mamayla yeni mamayı karıştırarak verin mutlaka yoksa tehlikeli olabilir daha fazla Bilgi için mesaj atabilirsiniz:)

Gofretsla

Hangi mamayı kullanıyorsunuz?