Beta Balığı

Beta balıkları saldırgan olur ama benimkisi elimden bile korkuyor ne yapabilirim????

1 CEVAP

dollfacepersian

Beta balıklarının saldırgan olduklarını düşünmüyorum. Benimki elimle akvaryum camına tıkladığımda hemen bana döner ve beni izlerdi. Çok tatlı ve hisli bir balık olduğunu düşünüyordum.
Balığınıza neden elinizle dokunmak istiyorsunuz acaba? Çoğu balık el temasından hoşlanmaz ve bu mikrop kapmalarına ve strese girmelerine neden olabilir diye düşünüyorum