Diş Eti Problemi

Nayeli

Merhaba arkadaşlar,
Kedimin diş etinde kızarıklık var ve diğer kedime nazaran dişi daha sarı. yemeğini bir tarafında yiyor. Dişini fırçalamak belki düzeltir.
Önerebileceğiniz bir diş macunu ve pahalı olmayan bir diş eti losyonu var mı?

3 CEVAP

milodelisi

Merhaba, ilk olarak hangi mamayı kullanıyor? Kaç yaşında? Benim bakıp sahiplendirdiğim bütün yavru kedilerin dişleri sarıydı, düşüp yenileri çıktı, halen bir sararıklık yok.

Nayeli

1 yaşında. Hills kuru mama. Ve yanında yaş mama. Ama daha çok yaş mama yiyor. Animonda.

sedattkts

bildiğim kadarıyla çok fazla yaş mama diş eti rahatsızlıklarına ve dişte tartara sebep oluyor. mümkün mertebe yaş mamayı azaltın.losyonlar genelde birbirine yakın fiyatlarda. aralarında çok uçurum yok.