Binamıza Sığınan Kedi Binaya Geldikten Sonra Çok Kilo Almış Acil Cevap?

kedidostuu

Bir zararı olur mu? Kış çıkana kadar binada kalacakmış iyice alıştı ve ne güzel bir bina ki herkes kapısının önüne kuru mama/süt ekmek içi falan koymuş :( hangi birini yiyecek.. bugun aldım kediyi kilo almış fazla gibi geldi bana, onu da veterinere götürececegim bişey olur mu sizce?

5 CEVAP

Badems

Disiyse eger hamile olma ihtimali olabilir. Keske hepsi apartman icinde olsa, mamasi suyu hazir olsa..

aycacetin2472

Badems. Keske. Her binanın icinde boyle. Insafli insanlar olsa.

kedidostuu

Bende inanamadım ya, başta hep kontrol ediyordum kediyi atan olacak mı, ne biliyim vuran olacak mı ortalıkta kötülük çok diye hep kontrol ediyodum bi baktım gelen seviyor gelenin gözleri parlıyor üşümedigi için seviniyolar falan

kedidostuu

Kedi erkek bu arada

kedidostuu

Elimde olsa şu soguk günlerde her kediye sıcak bir yer bulmak isterim kediler köpeklere göre daha dayanıksız, geçen ay arabanın altında bir sokak kedisi gördüm çağırdım gelmedi yaklastim kaçtı sonra gidip mama koydum önüne ama sabah bir baktık donarak ölmüş ah be :'(