Benım 7Aylık Pıncherım Var Tuylerınde Asırı Kepeklenme Var Onerıcegınız Bısey Varmı?

Zeytinbaby

Balıklı mama yıyor suanda kuzu etlıye donecegım asırı kepeklenme. Oldu acaba mamadanmı

4 CEVAP

Zeytinbaby

Tesekkur ederım zaten degistrmeyı dusunuyordum mamayı

Gofretsla

hangi mamayı veriyorsunuz

Zeytinbaby

Spectrum balıklı yıyor bıtmek uzere maması kuzu etlıye donmeyı dusunuyorum

Gofretsla

spectrum kalitesiz bir markadır içeriği kötüdür tahıl tuz car ve et oranı çok az lütfen aci,len başka mamaya geçin(uygun fiyatlı iyi mamalarprofıne,bonacıbo,brit care) super premıum ve fiyat olarak yüksek mamalar(N&D,ACANA,ORIJEN,) LÜTFEN BU MAMALAR DIŞINDA BAŞKA MAMALAR ALMAYINIZ SPECTRUM KALİ,TESİZDİR