Taste Of The Wild Köpeğimi Hasta Etti.

numenorr

2 aylık bi köpeğim var veterinerin tavsiyesiyle hills mama kullanıyordum. Daha sonra araştırdığım da Hills'in pek iyi olmadığını okudum ve TOW mama aldım. ToW'u ilk dün verdim ve köpeğim hasta oldu 2 gün boyunca bir şey yemedi ve sarı bir şekilde kustu. Benim sorum şu arkadaşlar acilen Hills e geri mi dönmelimiyim yoksa Tow a devam mı etmelimiyim towu ilk defa yediği için mi etkilenmiştir ? her yerde tow'un çok daha kaliteli bir mama olduğu yazıyor.

4 CEVAP

Badems

Taste of wild'in kalitesini bilemem fakat Hills gayet kaliteli bir mama.. Onu kullanirken herhangi bir sorun yasamadiysaniz tekrar ona donun bence. Zaten herhangi bir saglik sorunu olmadan da mama degistirmenize gerek yok mamaniz kaliteli oldugu muddetce

Gofretsla

Mamanıza geçişli gecmediyseniz kusması,ishal olması olası durumlardır. Tow hillsden daha güzel bir mamadır.(hillsin sadece İDEAL BALANCE SERİSİ güzel)o da çok pahalı ben kullanmaya yeni başladım
2 gün boyunca hillsten fazla,towdan az koyarak köpeğinize verin(%75 hills,%25tow)
3 gün boyunca ikisini eşit veriniz(%50hills,%50tow)
2 gün boyunca towdan fazla,hillsden az koyunuz(%25 hills,%75 tow)
Artık towun hepsini verebilirsiniz
Veterinerler ve uzmanlarca kabul edilen 7 -10 günlük alışma programı, mama formülleri arasında çok büyük farklar olmadığı takdirde, sağlıklı bir kedi ve köpeğin yeni diyetine alışması için yeterli süredir.

Kedi ve Köpeklerde Mama Değiştirirken 4 Pati Kuralını Unutmayın! https://sevgilikopegim.com/2015/06/23/kedi-ve-kopeklerde-mama-degistirirken-dikkat-edilmesi-gereken-4-pati-kurali/

Gofretsla

Köpek Mamalarının Ardındaki Korkutucu Gerçek! https://sevgilikopegim.com/2015/06/21/kopek-mamalarinin-ardindaki-korkutucu-gercek/
Sağlıksız koşullarda üretim, kalitesiz ve sağlıksız malzeme kullanımı, FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi ) gibi kurumlar tarafından sağlığa zararlı bulunduğu için çok sayıda toplatma kararı alınmış markalar hangileri? Müşteri şikayetlerinin çok olduğu, gerçek olmayan bilgilerle ürünlerini sunan markaların tam listesi … . Bu listeye göz atmakta fayda var.