Goody Marka :3

tirmik

Merhabalar
Sokaktaki kedi dostlarımız için 15 kg goody marka mama aldım bundan iki hafta önce ama maalesef ki beğenip yemediler mama elimde kaldı. Mamayı ne ile karıştırsam belki hoşlarına gider? şimdiden teşekkür ederim

5 CEVAP

egzocan

ben de goody alma gibi bir hata yaptım . yemedi kedim arada mecbur kalınca yiyordu . *********.com dan mama sipariş edip ikisini karıştırdım şimdi rahatlıkla yiyor .dene istersen sende

Gofretsla

niye çöpe atıyor 50 tlyi yoğurt et.et suyu olabilir peynir ama goodyi hiç beğenmezler aç olan hayvan kuru ekmeğide yer kedi bile bonacıbo ya da mito öneririm *********da

Nayeli

Ya da varsa evinde haşlanıyorsa et tavuk suyu eklesen?

ilanekle

Et suyu veya et katıp karıştır. Onuda yemiyorlarsa ( laktoksuz veya sulandırılmış) süt katıp birazda mamayı yumaşatın sonrada içine gene et katın. Mamaya alışkın değiller bu yüzden biraz yemekle karıştırmak gerekiyor.

Berkaycihan

En berbat mama almışsın yemezler onu çöpe at