Sokak Kedileri İçin Mama

tahare

Merhaba. Ben vanda yaşıyorum. Malum soğuk bi iklim. Kuşlar için terasıma buğday atıcam peki ya minik pisiciklerimiz için uygun fiyatlı sevebilecekleri bi mama söylermisiniz? Fiyat uygun olursa her hafta almayı düşünüyorum.

9 CEVAP

Badems

Reflex alabilirsiniz, 15 kg alınca ayrı ayrı almaktan daha makul oluyor

Bence Golosi'yi tercih edin hem uygun fiyatlı hemde besleyici içerikli iyi bir İtalyan maması. 12kg lık paketleri var daha da ucuza gelmiş oluyor.

Queeninannesi

Sokaktaki yavrucakların mama ayırt ediceğini sanmıyorum. Ne verirseniz yerler. Tabi durumunuz müsaitse kalitelisini almanız iyi olucaktır ama her türlü mamayı yerler :)

tahare

Bu arada memurum. Ayrıca bi kampanya başlatalım bence. Bilgi vereceğim burdan

ilanekle

Bonacibo alabilirsiniz oldukça uygun bir fiyatı var ama sadece ********* sitesinde bulabilirsiniz. Gene kalitesi daha yüksek (ama fiyatı bonacibodan yüksek) profine alabilirsiniz hem profineyi çoğu yerde bulabilirsiniz.

emreztrkk37

Kanka sokak kedilerinin tok olması onlar için nimet çok önemli değil bonacibo mito reflex ver yeterki bişey ver. Tavuk balık yediğinizde ayırıp verebilirsin. Evimizde et piştiğinde kemiklerini fazla haşlayıp yumuşatıp veriyorum ben mesela

tahare

Emre:) tek başıma yaşadığım için yemek olayı bende olmuyı:) genelde dışarda:) bonacibo var evde bi vercem bakalım yiyceklermi:)

Gofretsla

http://mochaningunlugu.site123.me/ burada detaylı bilgi vermişim bakabilirsiniz:)

kediaskim

Vetirerlerde açık mamalardan al onlar da uygun fiyatlı oluyor.