Kedi Mamasi

egzocan

Purina one kedi mamasi kullanan varmi arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim

27 CEVAP

Duman14

Şimdi ama yani adam soru soruyo elinizde olsa dövceksiniz NEZAKET diye bir şey var ve bu sitedeki insanlarında buna ihtiyacı var ilk önce nezaketle söyleyin sonra aldığınız cevaba göre konuşun saygısızlık ediliyor bir yerde bana yapılsa açık söylüyorum payını verirdim öyle konuşan kişinin

egzocan

peki önerdiğiniz hem uygun fiyatlı hem kaliteli bir mama var mı öğrenciyim ve kendi imkanlarımla kedimi beslemeye calışıyorum uygun bi mama biliyorsanız onu alayım teşekkürler tekrar

hazalsenol

Royal caninden çok çok memnunum

kediaskim

Arkadaslar uygun mama olarak ben bonachibo oneriyorum. Ayrica su "market mamasi" kotudur algisi bana dogru gelmiyor dogrusu. Purina one bende aldim gayet guzel ama 800 gramlik oldugu ve uygun olmadigi icin biraktim. Tabiki market mamalari iyidir demiyorum , ama bazi market mamalarinin iyi oldugunu dusunuyorum. Ben uygun olarak ve saglik acisindan bonachibo oneririm kullanip kullanmamak sizin karariniz :)

Duman14

Bütçe sıkıntınız yoksa acana alın

yanik_kedi

Ben hills kitten kullanıyorum ve çok memnunum her mama her kediye aynı etkiyi yapmaz

Evet bende bir aralar kullanmistim guzel mama

Kullanabilirsiniz

egzocan

bir markette indirime girmişti bu yüzden aldım ama ne kadar iyi olduğu hakkında bir bilgim yok kedim de inanılmaz derecede çok severek yedi bu yüzden sormak istedim

egzocan

yorumlarınız için çok teşekkürler

Bu soruyu soran bütün arkadaşlara önerebileceğim gibi iyi içerikli ve kaliteli bir mama olarak bozita var, tabii bütçeniz nedir bilmiyorum fakat güvenebilir ve gözünüz kapalı verebilirsiniz,

cahitsel

gofretsla sendeki atarı anlamadım amaç esnekle herkese yol göstermek. kesinlikle market maması kullanmayın ne demek 4 yıl amerika da yaşadım doktora için ve acana orijen orada marketlerde satılıyordu. acana be orijen i kısır ve yaşı olan hayvanlara orda önermiyorlardı kitten kullanılabilir. n d yide kullanabilirsin. ancak yaşına girdikten sonra tahılsız mamalar önerilmiyor hareketsizlikten dolayı. ben şu anda n d tahılsız ve az tahıllıyı karıştırıyorum. komşumun kedisi 14 yaşında royal canin le beslemiş hep yani birazda bünyeyi güçlendirmekle alakalı sadece mama dayamayın hayvanlara lütfen alternatifler oluşturun.

cahitsel

kediaskim buarada bonachiboyu benimde çevremde 7 8 yıl kullanan var ve memnun olduklarını söylüyorlar kullandıkdan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

egzocan

migros dan aldım ben purina one

egzocan

bonocipo kullanıyorum 3 kilosu o fiyata olan daha uygun