Veteriner Hekimi Nasıl Şikayet Edebilirim

Erkuut

Bunun gibi durumlarla karşılaşan yada veteriner olan arkadaşlar yardımcı olursanız cok sevinirim. 1 2 aylikken sokakta bi kopek buldum sogukta üşümüş annesi yok sahiplendim onu. Oturdugum yer samimi ve tanidik insanlarla dolu kucuk bi yer okul saatinde paşayı arkadaşımın dükkanın önüne birakip donustede aliyodum.10 gun once arkadaşım aradi ve pasaya araba çarptığını soyledi. Yanina gittiğimde bi kadın vardi araba çağırmış tanidik bi veteriner var oraya goturelim carpanida biliyorum masrafları istersiniz dedi bizde kabul ettik . Ic kanamasi var dedi veteriner ilk once sabaha kadar beklicez daha sonra kiriklarla ilgileniriz dedi. Bizde tamam dedik ertesi sabah gittigimizde pasa giyiydi kiriklar icin film cekicez dedi ama sadece basamadigi ayagini cekti sol ayagida sıkıntılıydı ustene basiyo bisey yok dedi kalicak mi tedavi nasil olucak sargi mi dedim hic bisey yapmicaz kendi kendine iyilesicek dedi derialti ve kas ici igne verdi bide hap o kadar gunlerdir basinda sabahliyoruz. Sag ayagina basiyo ama yanlis kaynamis gibi kendine dokunmadigi için farketmemistim ama sol ayagida çıkık. Başka bi yere de goturmedigim icin kendimede kiziyorum ama en basta veterinerin hatası ordaki hayvanlarin hepsi ameliyatliydi haftalardir orda duran bile varmis ama ben bi iyilesme goremedim ne yapmam gerekiyo gikir verebilirmisiniz

7 CEVAP

Erkuut

Yemegini suyunu en başta sevgimi eksik etmiyorum zaten ama bu hali beni cok uzuyo surekli yanindayim elimden geldigince dikkat ediyorum

nildogcat

Öncelikle veterineri şikayet etmek yerine hayvanı iyileş

nildogcat

İyileştirmenin daha önemli olduğunu düşünüyorum

nildogcat

Benimde kedim camdan düşmüştü aynı şey değil ama kırıklar hakkında söyleyeceğim,Rahat bir yerde yatmasına izin verin ve ayağına yüklenmemesi lazım.Mama
ve suyunu yanında bulundurun.Mamayı öğün olarak veriyorsanız yattığı yere yanına koyun.Ve acilen başka veterinere götürün.Dediğim

nildogcat

Gibi acil vet'e görünsün bence

nildogcat

Kusura bakmayın telefonumda sorun var ayrı ayrı göndermiş.İnşallah iyileşir:(5

nildogcat

Zaten en önemlisi sevgi:)