Evimde Köpek Bakmak İstiyorum Haftaya Alıcam En Fazla 30 Cm Sahiplendirme İsteyen Varsa Alabilirim

EgeAygu

Evim de köpek bakmak istiyorum en fazla 30 cmlik falan bana köpek sahiplendirmek isteyen varsa alabilirim İstanbuldayim bahçemde de 3,5 aylık alman kurdu bakıyorum daha once kangal labrador golden dogo arjantin alman kurdu ve husky baktım.

4 CEVAP

Badems

En fazla 30 cm nedir ya metrelik kebap siparişi mi veriyosunuz ? 4 köpek bakmışsınız noldu onlara eceliyle öldülerse heralde bi 80 yaşındasınız ?

dollfacepersian

3,5 aylık yavru bir kopeğe bahçede mı bakıyorsunuz sonra halı alır gibi santim belirtip köpek sahiplenmek istiyorsunuz.
O köpeğin daha aşıları bitmemiştir. O kadar küçük köpek bahçede bakılmaz. Yapmanız gereken şey bir an önce yavruyu eve alıp önce ona bakıp büyütmek.

Gofretsla

biraz araştırma yapsanız? yuva arayanlar bölümüne bakmak gibi tüm işi bize yüklemeye çalışıyorsunuz! ayrıca 30 cm ne ya halı falan mı alıyorsunuz BADEMS HAKLI!!!!!

Gofretsla

biraz araştırma yapsanız? yuva arayanlar bölümüne bakmak gibi tüm işi bize yüklemeye çalışıyorsunuz! ayrıca 30 cm ne ya halı falan mı alıyorsunuz BADEMS HAKLI!!!!!