Uygun Fiyatlı Mama?

kediaskim

Evdeki kedim 3,5 aylık oldu. Advence kullanıyorduk çok pahalı geldi bana e malum öğrenciyım ve sokaktaki kedileri de beslıyorum. Bana uygun fiyatlı guvenebilecegim mama markaları söyler misiniz ?

10 CEVAP

Uygun fiyatlı ve guvenebilecegim mama diyorsanız kesinlikle Golosi öneririm. Sokakta baktıklarımız da can, içeriği katkı maddeleri ile dolu tamamen çöp diyebileceğimiz mamaları vermek doğru olmaz. Golosi bu konuda hayat kurtarıyor 12kg paketleri epey gidiyor. ve uygun fiyatlı hemde içiniz rahat verebileceğiniz iyi içerikli bir mama.

Gofretsla

Bonacibo, profine,brit care önerebileceğim tek ucuz ve güvenilir markalar

Humoss

Profine da kullanabilirsin ben de kızıma onu kullanıyorum normalde Royal canın, spectrum falan kullanıyordum ama tüyleri çok dökülüyor du sonra profine kullanmaya başladım 4 aydır ve halada kullanıyorum hem uygun hemde veteriner im tavsiye etti kötü bir marka olduğuna dair birşey de duymadım hiç

kediaskim

Bonacibo dusunuyorum suanlik

Tamamı ile katılıyorum, bu market maması denilen sınıf özellikle sokak hayvanları için çok kullanıyor, e onlarda içi aromalarda dolu bu mamaları yiyorlar ama tabii ki sağlıklı değil verilmemeli. dediğiniz gibi Golosi bu konuda çok rahatlatıcı bir marka. veterinerlerin de önerdiği iyi bir seçenek

kediaskim

Goloside bana maalesef yüksek geliyor

Gofretsla

Golosi yüksekse size bonacibo öneririm.

Cat chow kitten kullanıyorum ben 15 kilosu 130 tl gayet ucuz ve kalıtelı kedımın tüyleri yumuşacık oldu kullandıgımdan berı bu sitede vethekmehmet bey onermıstı tavsıye ederım

doktorgenc

Bonacibo al iyidir.

kediaskim

Doktorgenc terbiyesizce mesaj atiyor bana nereye sikayet edecegim ?