A/D Mamayı Nereden Sipariş Edebilirim?

nebilimben

Hills a/d mamayı bir yıl kadar önce internetten alıyordum fakat şu an aradığımda bulamadım. Yakınlarda sipariş eden veya bu konuda bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

9 CEVAP

nebilimben

Sokakta beslediğim kedilerden birisi ayağını incitmiş ve çok zayıflamış. Diğer kedilerden korktuğu için de güçlü beslenemiyor. Onun için almak istiyorum. Ama yurt dışından sipariş etmedim daha önce.

misamikasa

bu linkten size en yakın hills satan veterinerleri görebiliyorsunuz.
http://www.hillspet.com.tr/tr-tr/emea-hills-directory.html

Nayeli

Genelde bu tarz Mamalar özel Mamalardır ve türkiye'de artık bunların satışı yasaklandı internetten alamıyorsunuz gidip veterinerden almak durumundasınız . Ama size Şunu önerebilirim veterinerin bana söylemişti zayıf kedimi toparlamak için . EtSuyu, yani bildiğiniz kemikli dana etini kaynatıyorsunuz ve kendinize veriyorsunuz ya da mamanın içine karıştırıyorsunuz . Ciğer ve kalp de çok iyi geliyor muş .

Gofretsla

A/D olmak zorunda mı? Gelişim için diye biliyorum.yurtdışından alışverişe güvenirseniz ******.comu önerebilirim
https://www.******.com/Hills-Prescription-Diet-Canine-Feline/dp/B0030U9418 linkteki yaş mama,kuru maması yok

Gofretsla

Toplatılmıştır belki. Yaş maması Türkiye'de var

Gofretsla

Geçmiş olsun kedinize birşey mi oldu? A/D gelişim (ameliyat sonrası) kullanılıyor.

Gofretsla

Ya aslında dengeli bir kuru mama yeterli olabilir. Yaş mama Türkiye'den bulabilirseniz. Ondan alın.

nebilimben

cevaplarıınız için teşekkür ederim

Ahmetemind

Benim kedimde şuanda hormanel bir hastalık var memeleri şiş ve veteriner a/d mama istedi biz evimize çok yakın olan veteriner kliniğinden aldık 13 tlydi sanırım tanesi hem vet hem petshoptu bu tür yerlerde bulabilirsiniz