Dumanın Kardeşi Geldi

Duman14

Dumanın kardeşi geldi ziyarete oyun oynarlardı eskiden böyle savaşır gibi ama tırnaklarını bile çıkarmazlardı şimdi geldi eve bizde özlemiştik sonra baktım ikiside savaşmaya başladı miyavlamaya başladılar hani sokakta kedi görürsün ya böyle atlarlar birbirlerinin üstüne o şekilde yani duman evini mi sahiplendi sizce nedendir geçen geldiklerinde böyle olmamıştı ayırıyoruz ama sonra yine birbirlerini buluyorlar aynı şekilde devam ediyorlar sizce düşündüğüm sebepten mi???

4 CEVAP

Gofretsla

Duman evini sahiplenmiş sadece:) kedilerde ve köpeklerde kardeşlik duygusu yoktur.Bu kedinizin büyüdüğü anlamına geliyor:)

Queeninannesi

Duman evini sahiplendiğini için istememiştir. Zaten onlarda aile kavramı yok o yüzden tanımamıştır

Slayer5

Kedilerde aile kavramı olmadığı sanırım doğru. Benim kedimi aradan sadece 1 ay geçmesine rağmen ne annesi ne kardeşi tanımadı ve aynı ortamda olmak istemediler. Öz anne tarafından dışlanmak kötü bir anı oldu ama galiba aile kavramı olmamasından.

sedattkts

benin iskoç'ta kardeşinin yanına gittiğinde pek istenmiyor :) muhtemelen aynı sebepten.