Kedime Kanal

kediaskim

Arkadaşlar kardeşim kanal açmış miyanın üzerine :) benden çok ilgileniyor valla miyayla :) inceleyebilirsiniz isterseniz attığım linkten :)

https://www.youtube.com/channel/UCsBXJyY_bBfVUeqyr0ZaCxw

(yasaksa kaldırabilirsiniz biliyorum yasak mı değil mi)

21 CEVAP

dollfacepersian

Kedinizin eşyalarını tanıttığı videosunu izledim.
Mama ve su kabı hangi malzemeden? Birde silika yerine topaklanan kum kullanmanız çok daha iyi olur. Silika kanserojen maddeler içeriyor maalesef.
Gayet güzeldi video,kardeşinizin sesi çok tatlı. Kanalında başarılar dilerim kardeşinize :)

kediaskim

puppy730
kardeşim görmüş yorumunuzu çok sevinmiş bana söyledi hemen :) teşekkürler

dollfacepersian

Kaseler kaliteli ve hiç plastik gibi durmuyordu da o yüzden merak ettim
Sanicat 'in her gün temizleme gerektirmeyen Emici kedi kumları vardı. İsterseniz bir deneyin.
Bence çok tatlı bir şey yapmış. Ne güzel anlatıyor. Kedinizde çok tatlıydı. Özellikle rafa ulaşmaya çalışırken:)

kediaskim

bakarım sanicate :) orda ödül mamasını görünce tabi koşa koşa gelmiştir rafa :) carrefoursada bu kaplar var ve oldukça uygun fiyatları :) çok kaliteli bir plastik çok sert

kediaskim

Çimene çıkarken de çekmiş kardeşim onu da atacakmis attiginda bakabilirsiniz miya çok komik :)

kediaskim

Afedersiniz ama ne yazik ? Uclari gayet duzgun ve can yakmayacak sekilde. Tararken de vidosunu atarim korkup korkmadigini gozlerinizle gormus olursunuz biz ve miya taraktan gayet memnunuz. Mama kabini da kisa bi zamanda metale gececegim. Tesekkurler uyariniz icin

kediaskim

yazıda kalın olmuş nedense :)

Puppy730

Başarılar :) Söylemeden edemeyeceğim ne güzel sesin var öyle insanın dinledikçe dinleyesi geliyor :)) Sana ve kediciğine maşAllah. Yorumda yaptık zaten az önce :)

kediaskim

benim haberim yoktu kendi çekmiş ilk başta kızdım ama sonradan sıcak yaklaştım :) mama ve su kabı plastik ama yakın zamanda metal alacağım zararlı olduğunu biliyorum plaastiğin ama baya sağlam ve kaliteli bir plastik kardeşimle carrefoursadan almıştık. biz (aslında ben ) bentonitte kullandık ama kardeşimde bende evde olmuyoruz maalesef ve bentonit topaklanıp dibe yapışıyor kum kalmıyor kapta bizde çözümü silikada bulduk. bu siteden aldım silikaları üzerinde yüzde yüz natural yazıyordu o yüzden tercih ettim kansorejen olup olmadığıyla ilgili pek fikrim yoktu

Puppy730

Ah kardeşindi değil mi pardon. İyi dileklerimi iletirsin umarım :) Ne çok emoji kullandım yahu. Olsun:)

Gofretsla

Bende açacağım. Şu an videolarla uğraşıyorum. Ben de link atarım. Teşekkürler link için!

kediaskim

Gofretsla buraya atabilirmisin linki ?

Gofretsla

Tabii yarın atacağım:)