Kedime Yanlıslıkla Bastım

Yerde uyumustu normalde ayagımı surterek yuruyorum gece bıle basmıyım dıye gormedım dalgındım bastım bısey olmusmudur veterinere gitmelimiyim

5 CEVAP

Mamyhilal

Eğer patisini falan kaldırıyorsa elletmiyorsa tabiki goturun ama yoksa birşey olmamıştır diye dusunuyorum.

Hareketlerınde bı degısıklık yok benımde korkum gectı yarın bı sıkıntı olursa gıdıcem teşekkür ederim

kedicigim1054

ayrıca bu duyarınız için sizi tebrik ediyorum

kedicigim1054

bilmiyorum ama siz yinede tedbir amaçlı bir veterinere görünün

Duman14

Ya bugün aynısı bana oldu karanlıktı yatağın yanına sinmiş görmedim ama bir sorunu yok Allah'a şükür