Kedi Konusunda Yardım!!!!

yanik_kedi

Merhaba arkadaşlar.... kedim henüz 40 günlük ona elimden geldiğince iyi bakmaya çalışıyorum her gün düzenli oyun oynuyorum mutlaka...mama saatleri belli ama oda da ne zaman yalnız kalsa bağırmaya başlıyor maalesef cins bir apartmanda oturuyoruz ve şikayet ederler diye de çekiniyorum acaba bu huyu büyüyünce geçer mi???

5 CEVAP

kediaskim

Evde serbest mi yoksa tek odada mi yaşıyor?

kediaskim

Henuz 40 gunlukse korktugundan agliyordur minnak . Buyudugunde tekrarlayacagini sanmam

kediaskim

Daha cok kucuk biraz buyumesini bekleyin bence yalniz birakmak icin

yanik_kedi

Yok tamamen serbest ama nedense asla odadan çıkmıyor acaba korkuyorum olabilir mi odadan odaya geçmeye

yanik_kedi

Anladım teşekkür ederim yardımınız için :)