7 Yaşında K9 Buldum

7 Yaşında k9 buldum ve yaşlı köpeklere iyi gelecek şeyler için sizlerden tüyo rica ediyorum

6 CEVAP

dollfacepersian

K9 bir kopek cinsi değil. 9 basamaklı bir eğitim programının adıdır. K9 eğitimi sadece Açk lar almaz. Birçok farklı kopek ırkı bu eğitimi alabilir.
Köpeğin cinsi Alman Çoban Köpeği büyük ihtimalle.
Mama için tavsiye verilmiş zaten.
Birde bence vitamin kullanabilirsiniz,tabi önce. Veterinerinize sorarak.
Benim beğendiğim vitaminler VMP tablet,Gimdog ,VedaVet ürünleri,Nuturalis Adrayms ürünleri.

Gofretsla

Hills İDEAL BALANCE DİKKAT EDERSENİZ İDEAL BALANCE SERİSİ DİYORUM yaşlı köpek maması isterseniz kanalimdan hangi mamayı seçeceğinize karar verebilirsiniz

Gofretsla

Bu arada sizi tebrik ediyorum çok güzel bir şey yapıyorsunuz:)

Yalnız bulduğumda tasmasında arama kurtarma köpeği reis yazıyordu bu yüzden k9 dedim benim bildiğim eğitimli alman çoban köpeklerine k9 denilir

dollfacepersian

Köpek o zaman büyük bir ihtimalle kaçmış,kaybolmuş veya çalınmış çalan kişiden kaçmıştır. Bence kesinlikle bir sahibi vardır. Lütfen detaylı bilgiler ile buraya,havsev e,diğer ilan verebileceğiniz sitelere ilan verin ve sahibini bulmasını sağlayın.
Köpeği buldunuz,bakmak istiyorsunuz anlamıyorum ama zaten bir sahibi varsa sahibinden ayırmış olursunuz