Çifleşmeyi Çok Yanlış Anlayan Muhabbet Kuşum Cicik

talianil

arkadaşlar fotoğrafını gördüğünüz bu Nuri alço ruhlu deliye 10dan fazla dişi getirdim suratlarına bakmadı varsa yoksa insan elini istiyor yaptırmayıp kafesten çıkarmayınca kafese kafa atıp yere düşürüyor nasıl bir yol izlemeliyim cico ya

2 CEVAP

cakcapcik

petshopa götürün ordan 1 gün dursun ama güvenilir olsun o çifleşmeye erişkin bir kuş oolmuş artık eş isityor muhabbet kuşları kendi eşini kendi seçer sizin seçmenizle olmaz

akitalove

Evcil olanlar genelde ciftlesmeye egilimli olmuyolar ben ogluma bi disi getirdim.hem küstü konusmadı hemde ciftlesmedi bende artik oglumu serbest biraktim.cunku ne yaptimsa olmadi