Pug 6 Aylık Bir Köpeğim Dün Kusma Karnından Tutmamla Kustu Şimdide Devam Ediyor Sebebi Nedir

pugciko

yemek verdik ve direk yediği mamayı kustu sebebini anlayamadık tüm aşıları tam 6 ay 10 günlük renksiz kusuyor mama tamamen geri çıkıyor bugün sabahta mandalina kabuğu çıktı sebebi nedir acil cevap

2 CEVAP

pugciko

herhangi halsizliği yok normal uyuyor oyun oynuyor ama sebebini anlayamadık

Mandalina kabuğu çıkmış sebebi nedir diye soruyorsunuz çok ilginç gerçekten. acilen röntgen çekilmesi gerekir mide çıkışını tıkayan yabancı bir cisim olabilir.