Kedim Sabah Benden Korkuyor Ama Gece Bensiz Yatamiyor.

ESMelek_PRO

Kediyi 4 gün önce sahiplendim. Kedim geceleyin benimle yatmazsa sürekli ağlıyor veya normal miyavlıyor ama sabah olunca benden çok korkuyor aramızda 3 metre olmasına rağmen benden kaçıyor birde ben gözlerimi kapatınca veya tepki vermeyince gece gelip beni miyavlayarak uyandırıyor. Acaba bir sorunu mu var veya hasta mı yoksa normal mi ?

4 CEVAP

Duman14

Gece yalnız kalmaktan korkuyor olabilir sabah ta oyun için hani kaçıyor olabilir kedilerin oynama şekli o benim bir ara 2 kedim vardı çok kovalamaca oynarlardı

ESMelek_PRO

Tmm

ESMelek_PRO

Tmm

kedicigim1054

benim kedim bir haftadır bende kalıyor oda böyle sorduk veteriner bir arkadaşa bu onun sana ve eve alışma süreci olabilirmiş