Kedim Tüm Gün Uyudu.

ESMelek_PRO

Kedim dün bugüne göre daha hareketliydi. Bugün ne olduysa bütün gün uyudu. Hastalanmış olabilir mi.

5 CEVAP

ESMelek_PRO

Biraz fazla endişeleniyor olabilirim ama bu hayvan sevgimden kaynaklanıyor.

polo

benim kedim farklı bir durum olmaz misafir falan gelmezse öglen 1de uyur akşam 22ye kadar arada beş dakika kalktıgı olur ama bu normal sonra butun gece mırmır ben ayakta uykusuz

kedicigim1054

benim kedimde bütün gün uyuyor merak etme bu normal bişey

hazalsenol

Kediler genelde günlerinin çoğunu uyuyarak geçirir ve bu oran kışın daha çok artar. Kedinizin iştahı , tuvalet durumu rutinde gidiyorsa korkmanıza gerek yok bence

Mamyhilal

Birde kendiniz yavru olmadığından daha çok uyuma ihtiyacı oluyor sanıyorum çünkü yaşları ilerledikçe hareketlenmeler azalıyor. Tabi birde kediden kediye değişiyor hepsi bir olmuyor