Kedimin Biyiklari Kırılıyor Ne Yapmaliyim ?

Canimmecnun

Oğlum mecnunun bıyiklari kırılıyor ve dökülüyor ne yapmam gerekiyor bilemedim birde size danisayim dedim mito mama kullaniyorum kuru mama birde ishal oldugundan ishal ilaci veriyorum ondan olabilir mi acaba

4 CEVAP

kediaskim

Biiyiklari yenileniyor

Mamyhilal

Kediniz daha yaşına girmemiş sanırım yaşına girmiş kedilerde normal bir durum hatta benim kedim 4 yaşındaydı sürekli dökülüyordu dipleri siyahlasip kalinlasiyordu ama sizde öyle bir durum yok vete gitmekte fayda var

Gofretsla

O normal bir şey korkmayın. Zamanla düzelecek nedense her kedide oluyor

Sait

Kardeş yapılacak bir şey yok