Sokaktaki Dostumuza Yardım

naz16

Merhaba,Öncelikle sizlerden çok şey öğrendiğimi söylemek isterim Sizlerden ricam sokaktaki can dostumuza yardımcı olmanızı rica edeceğim Dükkan sahibi bir amcamız bir çok cana yemek vermekte bende her öğle yemeğimde onların yanlarına uğruyarak bişeyler yapmaya çalışıyorum ancak içlerinden bir tanesi sevgi yumağı insana yakın miniğimizin burnunun aktığını gördüm ne yapabilirim ?Şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

ilanekle

Bir veterinere götür bence eğer imkanın yoksa iyi bir veterineri arayarak bilgi almayı dene.

naz16

cevapladığınız için teşekkür ediyorum şuan işteyim ancak aklım o yavrucakta kaldı napacağımı şaşırdım veterinere götüreceğim ancak çok uzak olmazsa telefonla bilgi alayım