Cinsini Bilen Varmı

aliaysun

yaklasık 1.5 ay önce ağlarken buldum Çok alıştım keretaya evde bakıyorum aşılarını yaptırırken veteriner ırkı ne olduğunu henüz bilemedi büyüdükçe anlarız dedi benim için ırkı önemli değil ama sadece meraklandım o yüzden soruyorum bilen varmı :)

8 CEVAP

milodelisi

Tatlımı tatlı şökö gibi, yani sokak köpeğı. Tüylerinin pofudukluğundan belki golden vardır genlerde☺️

dollfacepersian

Cins hakkında milodelisi ne katılıyorum.
Birde konu dışı ama boynundaki tasma yavru köpekler için uygun değil ve ona bol geliyor. Bu tip tasmalar bir yere takıldıklarında açılmaz ve köpeğinizin yaralanmasına neden olabilir. Bunlar yerine şu tip tasmalar çok daha güvenlidir. Takıldıklarında kolayca açılıp,köpeğinizin kurtulmasını sağlarlar. https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/trixie-kopek-boyun-tasma-xs-s-22-35cm10mm-kirmizi.html

Gofretsla

Yüzü görünmüyor ama bence sokak köpeği çoooook tatlı:) mutlu ömürler

aliaysun

Cevaplar için teşekkürler bugun cinsi netleşti zerdeva çıktı teşekkürler :)

Shewky

Çok sevimli maşallah :)

Cocker kırması olabilir

Aaa pardon

Ben profil fotonuza bakmisim. Sokö ama kangal da olabilir