Dikkate Almalımı

kedicigim1054

arkadaşlar sizce kedimin göz, ağız kulak, burun ve benzeri bakımlarını çok dikkate almalı mıyım?

3 CEVAP

polo

ilk aylar çok akıntı oluyor ama büyüdükçe azalıyor bu durum tabi kedinin cinside önemli haftalık bakım ne şartta olursa olsun önemli kendini rahat hisseder göz kulak içleri ben bazen çay ile bazende gül suyu ile siliyorum

pamuk18pamuk

Kedinizin cinsi önemli tabi cinse göre bakımı değişiyor mesela benim kedim İran cinsi ve her gün taranması ve gözlerinin silinmesi gerekiyor ama tekir kediyse onla ilgili pek bilgim yok ama taranmak genel olarak önemli bence

0-8 ay arası göz sağlığına önem verin ve aksatmayin. Burun bolgelerinde cilt sorunları olabiliyor bunu zaten fark edersiniz 1-1.5 yaşından sonra da dişlerini fırçalamaya başlayın.