Kedi Kumu Çok Tozutuyor Ve Çok Fazla Kötü Koku Yayıyor.

ESMelek_PRO

Ben kedime kum aldım. Aldığım kum çok fazla tozutuyo. Mesela ben salondaysam kedinin kumu tuvaletteyse aşırı toz çıkıyor. Alırken veteriner kötü kokmaz demişti ama çok kötü kokuyor.
Aslında kapalı tuvalet almıştım. Ama kedinin alışma sürecinde üstünü açtım. Önerdiğiniz bir kum var mı?

5 CEVAP

batuhantopcu

hangi marka kum kullanıyorsunuz?

ESMelek_PRO

Pati Cat - Coconut kokulu

ESMelek_PRO

Veterinere gittiğimizde ilk bunu önerdi

batuhantopcu

birçok kedi kumu denedim ama memnun kaldıklarımın başında VanCat geliyor. size de tavsiye ederim Ordu bölgesinden çıkan bentonitten mamül isteğinize göre kalın veya ince taneli, kokulu kokusuz çeşitleri var. topaklanması güzeldir. kendine ait internet sitesinden alışveriş yapma imkanı var.

ESMelek_PRO

Tmm