Ödül Maması

Blackone

Anket

Pedigree
(0 oy)
Gimdog
(3 oy)
Hills İDEAL BALANCE
(1 oy)
Let's Bite
(0 oy)
8in1
(0 oy)
Profine
(2 oy)
ORİJEN&Acana
(6 oy)
Trixie
(0 oy)
BOSCH
(1 oy)
Vobis
(1 oy)
Golosi
(0 oy)
Beaphar
(0 oy)
Pro plan
(2 oy)
Toplam (16 oy)

Merhaba:) gene bir soruyla karşınızdayım. Oğluma marketten REFLEX mama almıştım (ödül maması) içeriğini gördükten sonra pençeye vermeden sokak köpeklerine verdim. Şu an hangi ödül maması kullanacağıma karar veremedim oğlum her şekilde seviyor siz hangisini kullanıyorsunuz?
Şu anlık aklıma gelenler bunlar [arkadaşlar sizden ricam tavsiye ettiğiniz değil kullanıp yararını gördüğünüz ödül mamalarını söylemeniz:)]

4 CEVAP

elifbasmanav

Köpek ödülleri konusunda açıkçası ben kemiklerden ve evde pişirilmiş ürünlerden yanayım. Ama benim kedim gimdog un kedi versiyonu olan gimcat in bütün ürünlerini gerçekten severek tüketiyor ve bir zararını da görmedi

Cidden herkesin acana orijen kullandığını zannetmiyorum. Arkadaş kullananlar demiş ki herkes önerdiği için seçmiş tuhaf:( ben Bosch fruit öneririm

Blackone

arkadaşlar herkese çoook teşekkür ederim. bosch ve orıjen almaya karar verdim.:)